Doprava - možnosti a ceny

 

Možnosti dopravy

1) osobni odber

Samozřejmostí je bezplatný osobní odběr objednávky v naší kamenné prodejně na adrese Ptácká 281, 293 01 Mladá Boleslav, další možností pro naše klienty je doprava v oblasti Mladá Boleslav a okolí zdarma. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.

 

2) balík do ruky balík na poštu 

Prostřednictví služeb České pošty a to formou Balíku do ruky a Balíku na poštu. Dodání zásilky prostřednictvím České pošty je garantováno do 24 hodin od vyexpedování z našeho obchodu v případě, že nenastanou nepředvídatelné události na straně ČP. Pohyb zásilky nůžete sledovat on-line na stránkách ČP. V případě, že Vás doručovatel u Balíku do ruky doma nezastihne, balíček bude na Vaší doručovací poště.  

 

3) messenger

Přes spediční společnost Messenger. Vybrali jsem ji protože přímo nabízí službu doručování vín, kde vždy nakládají se zásilkou při překládce ručně a doručení je garantováno také do 24 h od vyexpedování z našeho obchodu. Řidiči spediční společnosti vždy zákazníkovi zavolají předem, aby si s ním domluvili termín a čas předání zásilky.  

 

4) stažený soubor

Další možností je využití nejlevnější formy dopravy v ČR v rámci odběrných míst Heuréka point(Uloženka). Těchto odběrných míst je aktuálně 476 po celé ČR. Opět je garantováno doručení na Vámi zvolenou pobočku do 24 h od vyexpedování z našeho obchodu a samozřejmostí je sledování zásilky on-line.

 

Jaké jsou možnosti platby za objednané zboží?

gopay bank prevod platba dobírkou

Nabízíme tři možnosti zapalacení zboží - bankovním převodem na č.ú. 43-8966330207/0100, klasicky a pohodlně na dobírku, kdy platíte zboží až při převzetí zásilky, či platbu přes službu Gopay, která nabízí všechny moderní platby online. Způsob platby si zvolíte při objednávce v nákupním košíku. Při platbe převoden (není-li domluveno jinak) je Vaše zásilka odeslána až po obdržení platby na našem bankovním účtu, při variantě dobírky a online platby posíláme zásilku ihned.

 

Cena dopravy

 

 Dopravce

česká p  messenger stažený soubor

Nákup nad 2500 Kč

0

0

0

Platba dobírkou < 2500 Kč

159 Kč

149 Kč

69 Kč

Platba převodem/Gopay < 2500 Kč

139 Kč

129 Kč

49 Kč

*Uvedené ceny dopravy jsou konečné a včetně DPH 21 %

 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.