Hibernal 2014, Ampelos

Neohodnoceno
 
 
Země: Morava
Oblast: Znojmo
Odrůda: Hibernal
Druh: Polosladké
Barva: Bílé
Ročník: 2014
Přívlastek: Jakostní víno
Dostupnost Na dotaz
Cena 150,41 Kč bez DPH
182 Kč
Výrobce Ampelos
Kategorie Morava
Položka byla vyprodána...
 

Hibernal příjemné limetkové vůně a chutě přecházející do tónů černého rybízu. Krystalky vinného kamene jsou dokladem šetrného zpracování vína. Víno je v průhledné lahvi.

Podobné produkty

Barva: Bílé
Druh: Polosladké
Oblast: Znojmo
Odrůda: Hibernal
Přívlastek: Jakostní víno
Ročník: 2014
Země: Morava

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo_Ampelos1  historie-ampelos3  sklep_1 ampelos  historie-ampelos5

AMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, a. s. byla zapsána do obchodního rejstříku 21. ledna 1999 a úspěšně navázala na činnosti znojemského šlechtitelského a výzkumného vinařského pracoviště nyní vedené pod obchodním názvem AMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, a. s.

Je nejstarším šlechtitelským pracovištěm v České republice a jedním z nejstarších na světě. I v současné době pokračuje AMPELOS ve Vrbovci ve šlechtění. Zabývá se novošlechtěním odrůd révy vinné, které by byly ranné a dávaly hrozny s vysokou cukernatostí. Na pronajatých pozemcích AMPELOSU probíhá udržovacíšlechtění 30 odrůd révy vinné. Je zde i republikový genofond révy vinné.

Vinařství AMPELOS vysazuje další prostorový izolát pro ozdravené viruprosté nejlepší naše původní klony téměř všech odrůd révy vinné zapsaných ve Státní odrůdové knize. Vysazuje také německé a italské testované klony.

Ve Vrbovci je i sklepní hospodářství, které slouží mimo jiné k ověřování výsledků šlechtitelské činnosti.

Pod značkou AMPELOS produkuje vinařství omezené množství žádaných odrůdových vín, která jsou vyhledávána především milovníky a znalci dobrých vín.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.