Pálava 2014 pozdní sběr, Novák

Neohodnoceno
 
 
Země: Morava
Oblast: Bořetice
Odrůda: Pálava
Druh: Polosladké
Barva: Bílé
Ročník: 2014
Přívlastek: Pozdní sběr
Dostupnost Na dotaz
Cena 189,26 Kč bez DPH
229 Kč
Výrobce Novák
Kategorie Morava
Položka byla vyprodána...
 

Jemné aromatické, dobře pitelné víno zlatožluté barvy, ve vůni jsou jemné ale výrazné aromatické tóny růží, mandarinky, muškátového oříšku a slabý nádech vanilky. Chuť je plná, dlouhotrvající, vyvážená. Najdeme v ní teplé tóny koření, muškátu, vanilky a mandarinky přelité teplým medem.
Podává se podobně jako Tramín k silněji kořeněným jídlům, k paštikám, ke sladkým úpravám masa, k jemným ovčím či kozím sýrům.

 

Barva: Bílé
Druh: Polosladké
Oblast: Bořetice
Odrůda: Pálava
Přívlastek: Pozdní sběr
Ročník: 2014
Země: Morava

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

u nováků1 u nováků2 u nováků3 u nováků4

Vinařství u Nováků navazuje na vinařství Jedlička a Novák, kde se majitelé osamostatnili a vína produkují již každý sám. Níže trošku z historie tohoto vinaře: v roce 2002 začíná širší spolupráce s JUDr. Milošem Jedličkou, která v roce 2007 vyvrcholila vznikem společné akciové společnosti, ve které Stanislav Novák od samého počátku působí jako ředitel a sklepmistr v jedné osobě. Vína Rodinného vinařství Jedlička & Novák, Bořetice a.s. se díky své mimořádné kvalitě rychle dostala do povědomí široké veřejnosti a ze své dobré pověsti nic netratí ani po řadě let. O tom svědčí nejen přízeň mnoha jejich zákazníků, vesměs znalců a milovníků vín, ale také získaná ocenění z celé řady  významných zahraničních soutěží, jako jsou AWC Viena, San Francisko IWC či Vinalies Internationales Paris, a skvělé výsledky na mnoha dalších výstavách či v testech odborných časopisů. Pan Novák drží stále velmi vysokou kvalitu produkovaných vín a jeho vína v našem sortimentu můžeme s radostí jen doporučit. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.