Ryzlink rýnský 2012 VOC, Hort

Neohodnoceno
 
 
Země: Morava
Oblast: Znojmo
Odrůda: Ryzlink Rýnský
Druh: Suché
Barva: Bílé
Ročník: 2012
Přívlastek: VOC
Dostupnost Na dotaz
Cena 231,40 Kč bez DPH
280 Kč
Výrobce Hort
Kategorie Vína
Položka byla vyprodána...
 

Víno má žlutavou barvu, ve vůni se objevují meruňky a pomerančová kůra s kořenitým výrazem v závěru, v chuti přechází do medové vyzrálosti. Víno má v harmonii výraznou kyselinu, je svěží a plné, minerální. Doporučujeme k rybím pokrmům a tvrdým sýrům. Archivace nejméně do roku 2017. VOC ZNOJMO – vína originální certifikace. Jsou to vybraná vína z odrůd Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené, při jejichž výběru se upřednostňuje originalita a původ vína. VOC ZNOJMO znamená.V- vůně vína, O- odrůda hroznů, C- cit vinaře. VOC ZNOJMO je vůbec prvním takzvaným apelačním systémem v ČR! Oblast Morava Podoblast Znojemská, Obec Dobšice, trať U Hájku.

 

Podobné produkty

Barva: Bílé
Druh: Suché
Oblast: Znojmo
Odrůda: Ryzlink Rýnský
Přívlastek: VOC
Ročník: 2012
Země: Morava

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

th_hort_150x150   Hort_1-(1)  Hort_3  Hort_5

Vinařství VINO HORT bylo založeno roku 1999, vlastní certifikát degustátora, který je platný v celé Evropské unii, dle norem DIN, ÖNORM a ISO.

Vinný sklep se nachází v Dobšicích u Znojma. Hrozny pocházejí z předem dohodnutých vinic. Vinařství klade důraz na výběr zdravé suroviny s fyziologickou vyzrálostí. Základem filozofie Vinařství HORT se stala dvě důležitá slova: Odrůda & Poloha.

Technologie zpracování hroznů se liší podle odrůd. Při vinaření se v tomto vinařství nebojí novinek a experimentů, jsou-li v souladu s přírodou a přirozenou tvorbou vína. Zároveň rádi oprašují staronové tradice. Stále více se zaměřují na battonage a metodu sur-lie (metody využívající delšího ležení vína v průběhu vinifikace na zdravém kvasničném kalu).
Největších úspěchů sbírá Vinařství HORT v technologii růžových vín.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.